Brak wtyczki FLASH

Przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek" w wykonaniu rodziców dzieci z grupy "Pszczółki"...

 

Dnia 09 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny. Przedszkolaki obejrzały inscenizację bajki pt. „Czerwony Kapturek”.

 

Wszystkie dzieci znają bajkę o dziewczynce, którą nazwano Czerwonym Kapturkiem, bo zawsze nosiła czerwoną czapeczkę. Wiedzą, w jakim celu szła do babci i jakie przygody spotkały ją w lesie. Ale ten teatrzyk był wyjątkowy. Spektakl sprawił naszym przedszkolakom ogromną frajdę i radość, ponieważ w role aktorów wcielili się rodzice dzieci z grupy "Pszczółki".

Całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się jakie talenty ukrywają rodzice. Dzieci były mile zaskoczone, a przedstawienie przyniosło im wiele radości. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie.                                         Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty. Przedszkolaki  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą. Przedstawienie dostarczyło dzieciom, a także aktorom wiele radości oraz pozytywnych wrażeń.              Oprócz dzieci, na widowni zasiedli pozostali rodzice, Pani dyrektor, cała społeczność przedszkolna, którzy również wspaniale się bawili. Wielu z nich wróciło wspomnieniami do swoich przedszkolnych lat.                         

 

Gromkie brawa były podziękowaniem za wspaniałe przedstawienie. Dla przedszkolaków była to ogromna frajda. Jak przyznają zgodnie maluchy i rodzice, takie zajęcia integrują i dają dużo radości, zarówno dorosłym, jak dzieciom. Po spektaklu odbyła się wspólna zabawa i poczęstunek przygotowany przez rodziców.                                                                 

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie   i przygotowanie przedstawienia.

"Tylko osoby  o wielkich sercach i wielkich umysłach tworzą wielkie dzieła".

 

Niewątpliwie wielkim dziełem było przedstawienie Czerwonego Kapturka.

 

 Zresztą zobaczcie sami...